25 maja 2013

Kolorowe lato na paznokciach, czyli ... kobieta zmienną jest

Dziś chciałam was zaprosić do akcji Maliny.

Lubię brać udział w akcjach paznokciowych, a niebawem kończy się "Projekt trendy 2013" więc sadzę że to będzie świetne swoistego rodzaju zastępstwo :) Zostałam zaproszona przez RzennCzas trwania: od 23.maja do 22. czerwca br., czyli do pierwszego dnia lata!  

Celem akcji jest:- zabawa kolorami, - uśmiech każdego dnia, bo kolorowy świat cieszy! - potwierdzenie hasła "kobieta zmienną jest", - wybór Twojego letniego hitu.  Zasady akcji: 
1. Umieścić zasady akcji w poście na swoim blogu.
2. Zaproś do akcji co najmniej 5 osób.
3. Umieść powyższy baner w bocznym pasku z linkiem do inicjatorki akcji MALINY i dopisz się do listy obserwatorów jej bloga.

4. W czasie trwania akcji co najmniej w każdy WTOREK i PIĄTEK opublikuj post z wybranym przez Ciebie lakierem do paznokci prezentując go KONIECZNIE na własnych paznokciach. Jeden kolor na jeden post! Łącznie każda z nas opublikuje co najmniej 8 postów z 8 kolorami lakierów do paznokci.  Pierwszy KOLOROWY post umieszczamy we wtorek 28. maja, a ostatni w piątek 21. czerwca. 
5. W pierwszy dzień lata, czyli dokładnie 22 czerwca wszyscy zamieścimy post podsumowujący akcję dokonując wyboru koloru lakieru, który tego lata będzie królował na naszych paznokciach. 

Podsumowanie akcji i NAGRODA:
 1. Opublikuj post podsumowujący prezentujący Twój hit na lato wraz z linkiem do posta dokładnie 22 czerwca.2. Wyślij link do posta podsumowującego do 24 czerwca na mail MALINY.
3. Spośród dziewczyn, które spełnią WSZYSTKIE ww. zasady uczestnictwa wybiorę te, które otrzymają ode mnie nagrody za udział. Członkinie Malinowego Klubu będą miały większe szanse.

Do udziału zapraszam :Nie bez powodu wymieniłam Was , sądzę że jesteście na tyle systematyczne i świetnie robicie to co robicie że w ten sposób chciałam was docenić :) A że większość z Was dopiero zaczyna to jest też okazja do pokazania się szerszej publice :)3 komentarze:

 1. NO NO.. KONKURS Z WIELKĄ POMPĄ :)) I JAKIE ZASADY... :))

  O RETY :)) NO CIEKAWA JESTEM WYNIKÓW TEGO KONKURSU.. :))

  POZDROWIONKA Z 3CITY :)

  xo xo xo xo

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za wytypowanie wezmę udział mam nadzieję że podołam zadaniu :)

  OdpowiedzUsuń